СRM допомагає зробити маркетинг системним, персоналізувати пропозиції та збільшувати середній чек.


Автоматизація маркетингу
Cегментуйте гостей та робіть персональні пропозиції
Маючи СRM, ви накопичуєте єдину клієнтську базу та зберігаєте всі унікальні знання про клієнтів автоматично. На основі цих даних легко сегментувати гостей. Просто вкажіть параметр, за яким потрібно створити сегмент.

Наприклад, можна відсортувати гостей за тегом #лижник, чи видом заброньованого номера — #люкс.

Тоді Бітрікс знайде в базі гостей з такими даними і відправить повідомлення чи покаже рекламу тільки цьому сегменту.
Формуйте лояльність
Встановіть постійний діалог з клієнтами. Ми налаштуємо систему автоматичних розсилок, що допоможе сформувати лояльності та підвищити кількість повторних бронювань.

Тільки уявіть, гості отримують турботливі повідомлення з нагадуванням про час заселення чи e-mail про речі, які слід взяти в поїздку.

Ви зможете автоматично вітати гостей з днем народження, чи іншою подією, та пропонувати персональну знижку чи подарунок. Просто демонструєте на скільки важливим є кожен клієнт та отримуєте віддачу.
Керуйте репутацією
Дізнавайтеся про негативний відгук ще до того, як він з’явиться в мережі. Маючи СRM-cистему, можна автоматично збирати фідбек від гостей та миттєво реагувати на зауваження.

В зазначений час, Бітрікс24  відправлятиме повідомлення з формою, де можна залишити відгук.  Після заповнення, система перевірить оцінку гостя. Якщо вона позитивна —  запропонує залишити відгук на потрібних готелю сервісах.

Якщо оцінка негативна —  сформується завдання на відповідального менеджера виправити враження про готель. Після цього запускається ще один процес, ціль якого отримати позитивний відгук.
Система збиратиме дані про ліди, угоди, клієнтів, рахунки, співробітників, а ми налаштуємо автоматичну форму звітності за вашим шаблоном. Керівництво в будь-який момент зможе отримати точну аналітику про роботу готелю за вибраний період.
Отримуйте аналітику всіх сфер роботи готелю

Маркетинг

Ми інтегруємо Бітрікс24 з рекламним кабінетом та усіма маркетинговими каналами. Так ви отримуєте просту аналітику про ефективність кожного каналу. Зможете бачити звідки та скільки лідів отримує готель, який відсоток конверсій в продажі. Легко визначайте які канали приносять результат, а на що готель марно витрачає бюджет.

Продажi
Слідкуйте скільки клієнтів знаходиться на кожному етапі воронки продажів. Отримуйте дані про відсоток успішних та програних угод. Аналізуйте причини втрати клієнтів та оцінюйте якість роботи з клієнтами, переглядаючи історію спілкування та записи розмов.
Клієнти
Бітрікс24 збереже всю інформацію про ваших клієнтів: їх вік, сімейний стан, спосіб спілкування якому віддають перевагу, підрахує середню суму угоди та інше. На основі цих унікальних знань система сформує загальний портрет клієнта вашого готелю. Ви будете точно розуміти як покращувати сервіс та будувати комунікацію для максимальної задоволеності ваших гостей.
Забранюйте час з нами
Консультаційна сесія - знайомство безкоштовна
Made on
Tilda