Інтеграція Бітрікс24 із сайтом.

Автоматизація розсилки привітань з днем народження.

Про клієнта
До нас в компанію звернулася власниця інтернет-магазину, якій була потрібна допомога в автоматизації бізнес-процесів, а саме - налагодження та активація можливості розсилки поздоровлень з днем народження для клієнтів магазину. З компаній був підписаний NDA, тому назву опустимо.
Цілі проєкту
Налаштувати процес формування і розсилки серії листів, які приходять клієнтам в день їх народження.
Що Було зроблено для проєкту:
Автоматизація бізнес-процесів - обов'язкова умова конкурентоспроможності. Щоб спілкуватися, інформувати, працювати над лояльністю клієнтів інтернет-магазину, ми створили систему автоматизованих розсилок на базі Бітрікс24, яка самостійно і в потрібний час вітає клієнтів з днем народження.
Як це працює?
При реєстрації на сайті інтернет-магазину клієнти заповнювали інформацію про дату свого народження. Ми інтегрували сайт клієнта з Бітрікс24, завдяки чому вся інформація про клієнтів із сайту відобразилася в системі Бітрікс24 у вигляді карток клієнтів.

Картка клієнта - це, по суті, ваш клієнт онлайн. Зберігаючи клієнтську базу в такому форматі, власники бізнесу відкривають для себе можливість постійно обробляти клієнта для повторної покупки: збірати інформацію в аналітичні звіти, сегментувати базу для відправки розсилок і показу персоналізованої реклами, тощо.
Пример карточки клиента интернет-магазина:
Щоб Бітрікс24 самостійно знаходив клієнтів у яких день народження і відправляв їм лист з привітання, ми створили бізнес-процесу в Бітрікс24.

Усередині алгоритму була задана система умов так, щоб при кожній зміні картки клієнта, Бітрікс24 перевіряв наявність поля «дата народження». Після перевірки запускається річний цикл - процес, який буде рахувати чи був день народження в клієнта в цьому році і надсилати привітання.
Як це працює
Під час процесу перевіряється дата народження клієнта та чи був в цьому році день народження. Якщо був - то система очікуватиме до наступного року, а якщо не було - визначає скільки днів залишилося до дня народження.

Якщо до дня народження не більше 45 днів, то процес висилає пропозицію менеджеру для підтвердження. Після того як менеджер підтверджує, Бітрікс24 в потрібну дату відправляє вітального листа.
Що отримав клієнт:
  • Інтеграцію сайту з Бітрікс24 для формування клієнтської бази.

  • Автоматизований процес розсилки привітання з днем народження.
Висновки
Завдяки інтеграції Бітрікс24 із сайтом, ви отримуєте можливість завоювати лояльність клієнта і збільшити повторні продажі.

Після налаштування бізнес-процесу, наш клієнт отримав готовий інструмент, завдяки якому розсилка вітальних листів була повністю автоматизована.
Оставить запрос
Заполните форму, и наш менеджер свяжется с вами
в ближайшее время
Made on
Tilda