Система оцінки якості послуг для готелю
Як оперативно збирати зворотний зв'язок про готель. Швидко реагувати, якщо гість залишився незадоволений і передбачати негативні відгуки!
Про клієнта
До нас за допомогою звернулася власниць престижного готелю в Одесі, якій була потрібна допомога в автоматизації бізнес-процесів, а саме - автоматизувати збір зворотного зв'язку від гостей готелю. З компанією був підписаний NDA, тому назву опустимо.
Завдання проєкту
Метою звернення клієнта була необхідність відстежувати якість послуг, що надаються готелем. Клієнт хотів автоматизувати даний процес, щоб збирати відгуки з гостей як тільки вони покинуть готель. І оперативно реагувати, якщо гості чимось незадоволені, тим самим покращувати якість сервісу.
Робота над проєктом:
Наш клієнт веде всю роботу з клієнтами в Бітрікс24: система фіксує звернення з усіх каналів продажу, зберігає контакт та інформацію про клієнта в єдину базу та записує історію комунікації.
Менеджер може створити нове бронювання прямо в Бітрікс24 і воно відобразиться і в PMS. Та навпаки, усі заявки з PMS перетворюються в угоди в Бітрікс24.
Саме із PMS в Бітрікс24 передаються дані про дату та час виїзду гостя.
Щоб автоматично відправляти лист ми написали спеціальний додаток, який запускається з CRM системи, і за 3 години до виїзду надсилає лист на пошту або повідомлення в месенджер з пропозицією оцінити послуги
Якщо гість оцінює послуги високо, система дякує за відгук та просить залишити фідбек на потрібних платформах.
Якщо гість оцінив послуги готелю як посередні, система сприймає це як сигнал до постановки завдання відповідальному менеджеру, щоб він міг оперативно розібратися в ситуації.
Якщо гість не залишає відгук до виїзду, через деякий час система надішле повторний запит.
Що отримав клієнт:
  • Автоматизовану оціночну сторінку, завдяки якій стало можливо оперативно збирати зворотний зв'язок про готель.

  • Покращену якість сервісу

  • Можливість оперативно реагувати, якщо гість залишився незадоволений і передбачати негативні відгуки.
Дивіться інтерв'ю з екс-керівником готелю «Немо» Фазілем Аскеровим, щоб дізнатися, як працює CRM Бітрікс24 для готельного бізнесу на прикладі одного з кращих готелів
в Одесі.
Залишити заявку
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами
найближчим часом
Made on
Tilda