Система виставлення онлайн-посилань на оплату для готелю
Про клієнта:
До нас в компанію звернулася власниця престижного готелю в Одесі, якій була потрібна допомога в автоматизації бізнес-процесів, а саме - налаштування можливості оплати за допомогою посилання для клієнтів готелю. З компанією був підписаний NDA, тому назву опустимо.
Завдання проєкту:
У клієнта була можливість приймати платежі через сайт. Але через те, що через сайт також бронювали інші послуги, не можна було віддавати менеджерам прямий доступ до терміналу торговця, тобто відслідковувати всі вхідні кошти. Наші фахівці запропонували вихід з даної ситуації.
Що було зроблено для проєкту:
Для вирішення завдання ми запропонували зв'язати PMS (property management system) зі спеціально написаним нами додатком. Ця програма представляє собою функціонал інтернет-магазину і працює через процесинговий центр.
Процесинговий центр це - юридична особа (сервіс), що забезпечує інформаційну і технологічну взаємодію між учасниками розрахунків. Застосовується в організаціях, що здійснюють процесинг (обробку) операцій з використанням пластикових карт.
Принцип роботи:
Створення бронювання за даними програми готелю в CRM
При створенні заявки на бронювання в PMS в Бітрікс24 передається: ПІБ клієнта, вартість заброньованого номера за певний період, а також контактні дані - телефон і Еmail.
Автоматична генерація та відправка листа з посиланням на оплату
Після створення бронювання менеджер телефонує клієнту прямо з Бітрікс для пітверждення бронювання. Після чого запускається бізнес-процес, який «підхоплює» дані клієнта
і генерує індивідуальне посилання на оплату.

Це посилання на оплату «лягає» в шаблон листа, переводилася на мову спілкування клієнта і надсилається повідомленням. Якщо оплата успішна — в процесинговий центр надходили дані оплати і він передавав їх назад в CRM через наш код.
Автоматичні сповіщення для менеджера
Менеджер може слідкувати за станом оплати не виходячи із CRM. Бачити чи відкривав клієнт лист з рахунком чи ні. Якщо оплата пройшла, співробітник автоматично отримає сповіщення. Якщо клієнт не оплачує довше зазначеного терміну, система нагадає менеджеру зв'язатися з клієнтом.
Що отримав клієнт:
  • Автоматизований процес генерації посилання на оплату.
  • Можливість включати менеджерів в процес виставлення оплат без допуску до зайвих для них даними.
  • Автоматичну генерацію відправку листів про оплату на мові клієнта.
  • Автоматичні сповіщення менеджера про стан оплати.
  • Сповіщення менеджера, якщо клїєнт не здійснив оплату в обумовлений термін.
Made on
Tilda